TORI SUVELAAT JA TOREDATE LASTE PÄEV

Kutsume teid Tori suvelaadale kauplema, ostma, vahetama!

Laat toimub Tori aleviku keskväljakul pühapäeval, 25. juulil 2021 kl 10:00 – 14:00. Laadalaval esineb ansambel Vanad Sõbrad.
Ootame kauplema ettevõtteid ja eraisikuid talutoodangu, taimede ja juurikatega, kunsti ja käsitööga, toidu- ja tööstuskaupadega, vanavaraga jne.

Regustreerumine laadale sotsiaalmaja@torivald.ee
Registreerimisel lisada järgnevad kontaktandmed: müügiplatsi tasuja nimi, telefon, tootevalik, müügipinna suurus. Müügiplatsi tasu on 10 eurot ja tasumine toimub arve esitamise alusel.

Samal ajal saab veel toimuma TOREDATE LASTE PÄEV.

Kohtumisel laadal!

Ootame teid juba pühapäeval, 25. juulil 2021 kl 10 – 14 Tori vallamaja aasale, kus saab toimuma:
TOREDATE LASTE PÄEV

Lastealal karusell, õhupallifiguuride meisterdamine, kepphobuste võistlus, ponisõit, hobuvankriga sõit, Tori Naisseltsing Lained töötoad: joonistamine ja meisterdamine.

Kõik lastele tasuta!

Sindi Tuletõrje Seltsi kaasabil saate panna proovile oma teadmised tule- ja veeohutusest, kriisiks valmisolekuks. Vabatahtlikud päästjad jagavad tarvilikku nõu eelmainitud teemadel. Näitame päästeautot seest ja väljast. Lastele on mõeldud ülesanded koos auhindadega. Soovijatel on võimalus lasta oma vererõhku mõõta. Kogume kokku väiksemad patareid ja akud, mis ei leia enam majapidamises kasutust.

SUVELAAT

KÄSITÖÖKAUP: oliivipuust tooted, klaasist käsitööd, sepa käsitööd, lambanahad, maalid, kaardid, puidust pusled ja ehted, käsitöökorvid Leedust, Kunstiköögi dekupaažiga kaunistatud tooted, redisainitud ja käsitsi maalitud piltidega teksajakid ja mantled jne.

TÖÖSTUSKAUP: riided, jalatsid, kalastustarbed, mänguasjad, tervisetooted, tekstiilitooted ja palju muud.

TOIDUKAUP: koha peal valmivad minisõõrikud magusad ja juustuga, mesi- ja meetooted, suhkruvatt, jäätis, maiustused, koduõlu ja vein ja palju muud.

LISAKS: vanavara, kasutatud riided, püsililled jne.

Tori Sotsiaalmaja käsitöö HEATEGEVUSMÜÜK: kepphobused, pingid, süüteroosid, villased sokid, helkurnukud jne. Kogu tulu kulub suviseks reisiks Võrumaale 😊

Laadalaval esineb ansambel Vanad Sõbrad!

Kohtumiseni!

Fotograaf Ülo Soomets

Fotograaf Ülo Soomets

Kuupäev

25 juuli 2021
Lõppenud!

Kellaaeg

10:00 - 14:00

Piirkond

Tori

Asukoht

Tori keskväljak
Teema