Silmale-kõrvale ja ihule-hingele ilu pakuvad

Tori rahvamajas

TORI SEGAKOOR
asutatud 1867

Juhendaja Kalli Rõõmusaare

5656 4588
roomusaarekalli@gmail.com


Koorivanem Eve Soomets
5391 7024

TORI SEGARAHVATANTSURÜHM
asutatud 1984

Juhendaja Mariann Pärnoja

5647 7944
mariann.parnoja@gmail.com


Rühmavanem Marge Ansis
5804 7764
marge.ansi@gmail.com

TORI RAHVAMAJA LASTERÜHM
5.–9. klass

Juhendaja Rita Veeremets

5330 8424
rveeremets@gmail.com

TORI RAHVAMAJA LASTERÜHM
1.–2. klass

Juhendaja Rita Veeremets

5330 8424
rveeremets@gmail.com

SELJA LAULUSELTSING
asutatud 1999

Juhendaja Merike Teppan-Kolk

teppanm@gmail.com

IDLA VÕIMLEJAD

Juhendaja Rita Veeremets

5330 8424
rveeremets@gmail.com

KUNDALINI JOOGA

Juhendaja Juta Ild

529 0424

MINU AED

Juhendaja Arnold Hannust

5335 9496
argo.juske@torivald.ee

SELTSKONNATANTS

Juhendajad: Erki Melts

5335 9496
argo.juske@torivald.ee

PERERÜHM

eesmärgiks erinevate tantsude õppimine oma perega/lähedastega

Juhendajad Rita Veeremets

5330 8424
rveeremets@gmail.com

ON1TEATER

Juht Jane Lumijõe

5345 5697
janemartinson22@gmail.com

TEATER TRET

asutatud 2004

Juht Argo Juske

5883 6557
argo.juske@gmail.com

Sindi seltsimajas

Rahvatantsurühm Omasoodu

Juhendaja Heldur Sojonen

564 7249
heldur54@hot.ee

Seltskonnatants

Juhendaja Ants Lopsik

5660 7177
ants.lopsik@mail.ee

Rahvatants
naisrühm Murueided

Juhendaja Kaarina Talu

523 1413

Vokaalansambel Šal-lal-laa

Juhendaja Kristel Reinsalu

56982912
kristelreinsalu@hotmail.com

Tantsuansambli Kuu naisrühm

Juhendaja Malle Ormilaan

5333 1173
malle.ormil@gmail.com

Shindo-venitustrenn

Juhendaja Erika Stõm

511 3866
erika567@hot.ee

Sindi laulukoor

Dirigent Kristel Reinsalu

5698 2912
kristelreinsalu@hotmail.com


Abidirigent Raido Lill

5911 8840
lill.raido@gmail.com

Segakoor Slavjanotška

Juhendaja Tõiv Tiits

505 2556
toiv.tiits@gmail.com

Are huvikeskuses

Naisrahvatantsurühm
„Anna ja Minna“

Juhendaja Tiina Saar

522 1087
saartiin@gmail.com

Naisrahvatantsurühm
„Kurverid“

Juhendaja Anne Niibo

522 7387
anneniibo@gmail.com

Sauga Mustas Majas

Tammiste Lasteaias

Naisansambel „Nõianeitsid“

Juhendaja Marge Lumisalu

5562 1877
margelumisalu@gmail.com

Naisrühm „Sassis Sussid“

Juhendaja Rita Veeremets

5330 8424
rveeremets@gmail.com

Naisrühm „Tammepiigad“

Juhendaja Anneli Kondrad

509 2877
annelikondrad@gmail.com