Teater kakao ja tantsuga

Juuru Teatri etendus “Eksam” (autor ja lavastaja Terje Kaur) räägib loo ühe ettevõtliku väikelinna naise allamäge triiviva elu pöördelisest hetkest, mis ootamatul
moel endasse vaatama sunnib. Etendus kestab 30 minutit.
Etenduses mängivad Urve Tomberg, Tiit Tõnnus, Rikka Toman, Kaupo Liiv, Liisi Karen, Liis Lember, Angela Täpsi.

Pärast etendust võtame põgusa aja tunnetuseks, naudime tervistavat toorkakaod ning lubame end mõnusa tantsumuusikaga kergusesse kanda. Toorkakao jooki valmistab, pakub ja ruumi hoiab Vilmar Schiff. Loe kakao kohta allpool.

Osalus 15 eurot. Kuna kakao jook tuleb eelnevalt ette valmistada, ole palun hea ja anna meile tulekust märku. Teha saad seda facebookis või saates sõnumi numbrile 5620 2664 (Terje). Kui aga keegi vaid etendust näha soovib, on panuseks 10 eurot.

Juuru Teater
Juurus on teatrit tehtud väga pikka aega. Terje Kauri eestvedamisel 2008. aastast. Ehkki aastate jooksul on mängitud ka kergeid ja lustakaid lugusid, iseloomustab seda harrastusteatrit siiski teistmoodi lähenemine teemadele, mis puudutavad ja kõnetavad eelkõige inimest, kes enese avastamise teed veidi innukamalt käib. Olulisteks väljendusvahenditeks on sõna kõrval muusika, kehakeel ja sümbolite kasutamine. Üks menukas etteaste tehti isegi mustas kotis, vaid kehakeele abil. Etenduses “Eksam” nii erilisi vahendeid ei kasutata, aga teemasse pilgu heitmiseks on siiski tavatut teed mindud. Traditsioonilise harrastusteatri nautleja võib pisut segadusse sattuda, kuid igav ei hakka kellelgi. Tule vaata ja otsusta ise!

Kakaotseremoonia on iidne šamanistlik tehnika, kus avardad oma südant. See on tee iseendasse, oma sügavamate soovida, ihade ja tõelise armastuse juurde. Kesk-Ameerika pärismaalased pidasid Kakaod jumalate toiduks ja igavese nooruse eliksiiriks.
Kellele vaimuilm kaugeks jääb, siis lihtsalt teadmiseks, et kakao sisaldab

  • – teobromiini, mis paneb vere liikuma, tekitab eufooriat ja mõnusa sooja tunde, aitab olla hetkes.
    – anandamiidi, mis tekitab õndsuse ja rahu tunde.
    – serotoniini, mis on õnnelikkuse kemikaal

Lisaks on kakaol palju tervistavaid omadusi, kuna sisaldab rohkelt antioksüdante, magneesiumi, rauda, tsinki, kaltsiumit. Alandab vererõhku, parandab südame tervist, hoiab noorena.
Kasutame orgaanilist toorkakaod.

Kuupäev

21 okt. 2022
Lõppenud!

Kellaaeg

19:30

Pilet

10.- / 15.- €

Piirkond

Tori

Asukoht

Tori rahvamaja
Võlli tee 4, Tori alevik